ARIANA ME FOTO ATRAKTIVE EDHE NË VETURË

Ariana Fejzullahu ka bërë një ndryshim në dukje.

Ajo ka vendosur të mbyll ngjyrën e flokëve që po e bën të duket pak më ndryshe.

Por nuk po i ndal fotot atraktive.

Ajo së fundmi ka pozuar nga vetura dhe po duket mahnitëse./InfoKosova

Leave a Reply

Your email address will not be published.