ARIANA SHËTITET ME BIÇIKLETË ISHUJVE TË MALDIVES, ERMALI BEFASON ME VEPRIMIN E TIJ!

Ariana Fejzullahu është bashkëshortja e këngëtarit të mirënjohur shqiptar, Ermal Fejzullahut.

Ata të dy janë martuar para disa vitesh dhe tani kanë katër fëmijë, tri vajza dhe një djalë.
Ariana është shumë aktive në rrjetet sociale ku bën postime nga më të ndryshmet, ajo se fundmi po i shijon pushimet luksoze me burrin e saj, Ermalin në Maldive.

Nga atje, Ariana ka publikuar disa imazhe ku shfaqet duke u shëtitur me biçikletë.

Leave a Reply

Your email address will not be published.