Arjola Demiri Dhe Familja E Saj Sherr Te Madh Me Arbër Hajdarin

Aktorja Ariola Demiri u duk se doli e lumtur nga “Big Brother Albania VIP”, pasi ajo fitoi një apartament luksoz.

Ndonëse dukej e gëzuar dhe e lumtur, Arjola Demiri kishte pengje.

Burime të “Kosovares” bëjnë me ditur se një sherr në peapaskenat e “Fan Club” ka ndodhur mes Arjoles, motres së saj dhe opinionistit Arbër Hajdari.

Sherri dhe përplasja lidheshin me komentet e Arbër Hajdarit rreth zgjedhjeve të Arjoles gjatë që ndrimit në “Big Brother”.

Leave a Reply

Your email address will not be published.