Arjola zbulon gjithçka, tregon se çfarë i kërkoi ish-burrit pas divorcit

Aktorja e njohur shqiptare Arjola Demiri, ka folur më shumë rreth historisë së saj në lidhje me ish-bashkëshortin.

Ajo ka qenë e martuar dhe është nënë e tre fëmijëve, shkruan Indeksonline.
E ftuar tek emisioni “Goca dhe Gra”, aktorja zbuloi të pathëna nga jeta e saj.
Ajo tha se i kishte kërkuar ish-burrit të ruajnë miqësinë për hatër të fëmijëve, por që i njëjti nuk e kishte pranuar.

Leave a Reply

Your email address will not be published.