Arr Estohet Gruaja Nga Gjilani, Rr ahu Burrin Dhe Vjehrrën E Saj

Është arr. estuar e dys huara femër kosovare e cila pas një mosmarrëveshje verbale me bashkëshortin e saj të dyshuarin mashkull kosovar e kishin sul. muar fizikisht njëri-tjetrin e pastaj e dyshuara e kishte sulmuar fizikisht edhe vjehrrën e saj vik timën femër kosovare. Si pasojë e sul. mit vik tima dhe e dyshuara kanë pësuar lën. dime dhe kanë pranuar tretman mjekësor”, thuhet në r aport.

Tutje, bëhet e ditur se me vendim të prokurorit e dys huara pas intervistimit është dërguar në mbajtje për 48 orë.

Leave a Reply

Your email address will not be published.