Arta Elezaj konfirmon se është në një lidhje dashurie? Pamje nga ambienti luksoz në ditëlindjen e saj

Pamje nga ambienti luksoz në ditëlindjen e Arta Elezajt, konfirmon se është në një lidhje dashurie?

Modelja e njohur shqiptare, Arta Elezaj, ka festuar ditën e djeshme (e martë) ditëlindjen.

Asaj iu organizua një festë e mrekullueshme nën shoqërinë e miqve dhe njëkohësisht u befaua me një buqetë të madhe trëndafilash.

Leave a Reply

Your email address will not be published.