Arta Elezaj në lidhje? E nxerin blof shenjat në gj oks

Ajo është një nga femrat më të komentuara në mediat rozë, pasi merë vëmendje për jetën luksoze që bënë si dhe për linjat trupore.

Kaçurrelja nga Klina ka kohë që mungon në ekranet televizive por është aktive në rrjetet sociale me postime të ndryshme nga jeta e përditshme, shkruan “Kosovarja”.

Leave a Reply

Your email address will not be published.