Arta Nitaj në lidhje dashurie, ky detaj zbulon gjithçka?!

Me anë të një postimi në “Instastory”, ajo dha një mesazh duke bërë të ditur që ka gjetur personin që ka dashur gjithmonë.

“Përfundimisht, do të takoni një person që është i lodhur edhe nga lojërat… dhe besnikëria e tij do të përputhet me tuajë”, ishte shkrimi i cili duket dedikim për gjysmen e saj./Indeksonline/

Leave a Reply

Your email address will not be published.