As Iliri Dhe As Donaldi/ Këto Janë Arsyet Përse Beniada Duhet Të Fitojë ‘Big Brother’

Beniada është një nga konkurrentet më funny në Big Brother Vip Albania. Modelja e rritur në Itali, për shkak se shqipen nuk e flet perfekt, i shkrin të gjithë me gabimet e saj.

Ajo madje është bërë virale për ngatërresat e saj, qoftë edhe me emrat, sikurse ka ndodhur me Butrint Imerin e Noizyn. Beniadës i pëlqen shumë edhe aktrimi dhe së fundmi në shtëpinë e Big Brother VIP ajo ka menduar të imitojë Sabianin.

Leave a Reply

Your email address will not be published.