Atdheu Zbulon Diçka Që Nuk E Dinim Deri Sot, Ja Pse E Paska Hequr Borën Nga Instagrami

Atdhe Xharavina ishte i ftuar sot në ‘Abc e Pasdites’ me Ermal Peçin ku komentoi mbi të gjitha lajmet e bujshme që kryefjalën kanë pasur pikërisht atë. Me i sinqertë se kurdo herë, Atdheu foli edhe për përfshirjen e tij me prezantuese e njohur Bora Zemani, ku është aluduar gjatë se kanë pasur një lidhje.

Vetëm pak kohë më parë të gjithë u befasuan pasi Atdheu dhe Bora nuk ndiqeshin më në Instagram, një veprim ky që për shumë nënkuptonte se diçka kishte mes tyre. Por si e komenton Atdheu këtë situatë?

“Aq shumë u tensionua, aq shumë u bë stresuese, sa u prish edhe miqësia. Nuk ka hiç komunikim. E hoqa unë, jo që të qetësoheshin shqiptarët por kështu ndodhi. Atë zgjodha unë.” – shprehu Xharavina.

Leave a Reply

Your email address will not be published.