BIG MAMA “TMERRON” PA MAKE UP

Artistja e njohur nga Maqedonia, Big Mama, është mjaft aktive dhe ndan me fansat imazhe e video të ndryshme.

Të njëjtën si një pjesë të madhe të yjeve femra në estradë jemi mësuar t’i shohim të kuruar në çdo detaj, në paraqitjet publike që bëjnë qoftë në televizion e po ashtu edhe në ndonjë mbrëmje të tyre.

Çiljeta poston fotografinë e parë me djalin e Alban Hoxhës!

Në një intervistë Çiljeta Xhilaga ka treguar se jeton bashkë me portierin Alban Hoxha, djalin e tij dhe të sajin. Madje djemtë nuk i ndante.

Tani më sapo ka ardhur postimi i parë i saj me djalin e Albanit. Ajo ka publikuar një foto me të dhe me Fernandon dhe shkruan: Me djemtë e mi!

I veshur me shumë stil, kështu e quan Learta djalin e saj

Learta Jakupi, është një nënë shumë e përkushtuar, pasi kujdeset shumë për dy fëmijët e saj Matinën dhe Matinin.

Ajo përveç që angazhohet në biznesin e saj privat ku ka shumë suksese, Learta nuk e lë anash asnjëherë familjen e saj të ngushtë, shkruan ORAinfo.

Nora provokon nga vetura, i bën video gjoksit vetëm në bikini!

Nora Istrefi, është njëra nga këngëtaret më të dashura.

Ajo edhe pas ndarjes nga Robert Berisha vazhdon të zgjojë kureshtjen e publikut të cilët janë në numër të madh, shkruan ORAinfo.

Duhet pranuar se ajo më shumë është komentuar më shumë për jetën personale, sesa për atë profesionale.

Antonela shfaqet super provokuese, falënderon sponsorin e saj gjeneral për gjithçka që ka!

Ish – konkurrentja e “Përputhën”, si duket është më së e lumtur për personin që është pasi kishte bërë një mbishkrim mjaft interesant.

“Një faleminderit special sponsorit gjeneral, prindërve që më krijuan”, thuhej poshtë fotografive