Ballina “Bëj fëmijë të hëngërt dreqi b*thën”/ E shtrirë dhe duke i bërë mesazh, Rudina Dembacaj i shokon të gjithë me videon e postuar

Aktorja e humorit, Rudina Dembacaj është mjaft aktive në rrjetet e saj sociale ku ndan me ndjekësit foto dhe video nga përditshmëria.

Ajo publikon shpesh herë në rubrikën “Ask me a question” përgjigje të pyetjeve që ata i drejtojnë lidhur me martesën e saj, apo karrierën.Së fundmi, në apilikacionin ‘TIK-TOK” aktorja ka publikuar një video teksa shfaqet në një qendër të kujdesit për veten duke kryer disa trajtime..EKSKLUZIVE vetem ti mundesh ta shikosh

Leave a Reply

Your email address will not be published.