BASHKËSHORTJA E DAUTIT PO SHKËLQEN VESHUR NË TË KALTËRT

Lola Haradinaj është një femër elegante dhe ka një stil me shumë shije.

Bashkëshortja e Daut Haradinaj edhe në postimet që bën paraqitet çdo herë atraktive, ndërsa herë pa here vë në pah edhe linjat e bukura dhe trupin shtatgjatë.

Ndërsa, në imazhet që ka ndarë së fundi në Instastory, Lola dukej tërë shkëlqim, teksa ngjyra e kaltër i rrinte për mrekulli.

Teksa ndonëse duket në formë të përkryer, Lola është nënë e dy fëmijëve.

Leave a Reply

Your email address will not be published.