BEATRIX RAMOSAJ KOPJOHET NGA BORA ZEMANI?

Bora Zemani dhe Beatrix Ramosaj janë dy emrat më të përfolur muajve të fundit.

Beatrix Ramosaj gjatë qëndrimit në shtëpinë e Big Brother VIP, bëri bujë të madhe lidhjen e saj me Donald Veshaj.
Në anën tjetër edhe Bora Zemani u përfol shumë për trekëndëshin që u krijua pas marrëdhënies që ajo kishte me Donaldin para se ai të futej brenda shtëpisë së BBV-së.

Pas daljes së Trixës nga BBV-ja ajo është paraqitur në spektaklin e së martës pas një pauze prej 10-të ditësh pasi nuk ishte në gjendje emocionale të mirë.

Leave a Reply

Your email address will not be published.