Beatrix Ramosaj më e relaksuar se kurrë – Shijon flladin nën hije të lisave

Thashethemet nuk kanë të ndalur, po vazhdojnë sot e kësaj dite, shkruanKosovarja.

Por duket se artistes më nuk i bëjnë përshtypje dhe se ajo po shijon momentet më të mira. E kuruar deri në detajin e fundit, Beatrix duket aq bukur nën hije të lisave. Ajo shkroi sipër fotos: sinqerisht mos u mërzitni.

Leave a Reply

Your email address will not be published.