Beatrix tregon “hiret” e saj në fustanin e hapur

Beatrix Ramosaj, vazhdon të jetë emër shumë i komentuar në mediat rozë.

Ndonëse, është shumë e përfolur për lidhjen që kishte me Donald Veshajn, ajo tani është duke shijuar suksesin në karrierën e saj, shkruan ORAinfo.

Së fundmi këngëtarja kosovare ka marrë disa çmime në “Netët e klipit shqiptar” ku tregoi edhe një herë se vlerësohet shumë zëri dhe paraqitja e saj.

Leave a Reply

Your email address will not be published.