Beatrixa Vjen Me Urimin Më Të Mirë Për Vëllain E Saj

Beatrixa vjen me urimin më të mirë për vëllain e saj

Ky është urimi i Trixës për vëllain e saj.

Beatrix dhe Alban Ramosaj, motër e vëlla kanë një lidhshmëri të fortë me njëri tjetrin, shkruan Kosovarja.

Madje Albani e mbështet Trixën për secilin vendim që ajo merr, kjo është parë qartë sa Trixa ishte pjesë e “Big Brother Vip”.

Leave a Reply

Your email address will not be published.