Befason gazetarja shqiptare: Nuk lihet burri pse të tradhtoi njëherë se nuk u bë qameti!

E ftuar në “Top Show Magazine” mbrëmjen e sotme, gazetarja Erjona Rusi ka bërë një deklaratë që pak femra do ta thonin për bashkëshortët e tyre.

Gazetarja u shpreh se nuk e ka problem nëse bashkëshorti i saj sheh një femër të bukur apo bisedon me të dhe se nuk lihet burri për një tradhti..EKSKLUZIVE vetem ti mundesh ta shikosh

Leave a Reply

Your email address will not be published.