BEFASON RONELA HAJATI: BËHET BRUNE DHE DUKET KAQ NDRYSHE

Ronela Hajati do të përfaqësojë Shqipërinë në “Eurovision” me këngën “Sekret” ajo do të performojë e para në natën e parë gjysmëfinale.

Ndërkohë, aktualisht këngëtarja ka nisur xhirimet e videoklipit, të cilin fansat po e presin me padurim, mirëpo, duket se Hajati ka vendosur t’i su rprizojë të gjithë, ajo ka ndërruar pamjen.

Leave a Reply

Your email address will not be published.