Bëhuni Gati, Acar Dhe Ditë Të Akullta Në Fundjavë

Acari vazhdon edhe në fillim të javës së ardhshme, me vranësira e kthjellime, dhe rënie të ndjeshme të temperaturës.

Nuk përjashtohen mundësi edhe për rrebeshe të dobëta bore, ditën e hënë dhe mërkurë.

Qarkullimi i mirë ajror gjatë ditës edhe mund të ndihmojë në shpërndarjen e ndotësve ajror, ku indeksi edhe kalon në vlera të pranueshme, por me zgjatjen e periudhave të qetësisë orëve të mbrëmjes, vlerat e ndotjes kalojnë edhe në të dobëta e shumë të dobëta

Leave a Reply

Your email address will not be published.