Bëje Këtë Gjë Deri Në Frymën E Fundit”, Kjo Është Këshilla Që Beatrix Mori Nga Tezja E Saj Albërije Hadërgjonaj

Albërije Hadërgjonaj mbrëmë u bë pjesë e Big Brother Vip. Por jo si banore. Ajo hyri brenda për ta surprizuar mbesën e saj Beatrixën në rolin e mysafires.

Ato u emocionuan shumë kur panë njëra-tjetrën e madje edhe kënduan së bashku. Por, Albërija ishte ajo e cila i dha edhe këshilla mbesës së saj.

“Dashuro deri në frymën e fundit”, ishin fjalët që ia tha Trixes duke pasë parasysh lidhjen e saj me Donaldin dhe gjithe jehonen qe ka shkaktuar.

Leave a Reply

Your email address will not be published.