Beniada Nishani i tregon të gjitha

Beniada Nishani është kthyer në një nga personazhet më të dashura për publikun gjatë qëndrimit të saj në ”Big Brother Vip” për energjinë e saj pozitive dhe spotanitetin.
Modelja sksi ka bërë një bashkëbisedim virtual me ndjekësit e saj, të cilët janë shtuar që kur u bë pjesë e këtij formati.

Njëri nga ndjekësit e ka pyetur ish-banoren se çfarë i kanë thënë familjarët kur doli nga BB VIP dhe ajo shprehet:

Leave a Reply

Your email address will not be published.