BENIADA VJEN ATRAKTIVE NGA VENDI QË E VIZITON PËR HERË TË PARË

Beniada Nishani udhëton shpesh, për në Itali dhe Shqipëri.

Kjo pasi, ajo jetoi një kohë të gjatë në Itali ku ka ndërtuar karrierën si modele.
Ndërsa, në Shqipëri është bërë moderatore, pas daljes nga “Big Brother Vip”.

Por, së fundmi ajo e ka ndërruar destinacionin e saj, Beniada ka udhëtuar për në kryeqytetin e bukur të Turqisë, Stambolli.

Ajo tha se është hera e parë që e viziton këtë vend.
Nga imazhet dukej se mezi po pret ta shijoi këtë vend të bukur.

Leave a Reply

Your email address will not be published.