BIG MAMA BËHET BARDHOSHE BUKUROSHE

Këngëtarja nga Tetova, prej shumë vitesh e ka dëshmuar origjinalitetin dhe karakterin e çilter.

Big Mama është ylli i muzikës, por që vitet e fundit e ka lënë dukshëm krijimtarinë, duke u marrë më tepër me dasma e ahengje.
Big Mama e pati edhe një eksperiencë tejet të veçantë, duke u bërë pjesë e “Big Brother VIP”, eksperiencë kjo që zgjati pak për këngëtaren.

Së fundi, Big Mama është shfaqur në një emision televiziv, ku është veshur e tëra në të bardha dhe normalisjt ka shkëlqyer./Kosovarja

Leave a Reply

Your email address will not be published.