Big Mama del në plazh, linjat e saj marrin gjithë vëmendjen

Së fundmi këngëtarja është duke qëndruar në Turqi e shoqëruar nga këngëtaret, Tuna dhe Adelina Tahiri.Ajo nga atje ka sjell disa imazhe ku shfaqet në super forë.

Buzë bregdetit dhe e veshur vetëm me bikni, Big Mama po duket super hot.

Leave a Reply

Your email address will not be published.