BLEONA QERRETI DUKET E MAHNITSHME NË IMAZHIN E FUNDIT

Bleona Qerreti ndër vite ka sjellur gjëra të reja dhe shumë ndryshe nga të tjerët.

Ani pse është paragjykar mjaftë shumë, asaj nuk është se i ka penguar ky fakt.

Së fundmi, në llogarinë e saj Instgram ka shpërndarë disa fotografi bardh dhe zi, në të cilat po duket yll hollivuian.

Ajo është kaq tërheqëse dhe joshëse, sidomos me pozat e marrura në këto fotografi./Kosovarja/

Leave a Reply

Your email address will not be published.