Blerina Kllokoqi- Rugova ma hnit me dukjen në të z eza

Blerina Kllokoqi- Rugova përveç suksesit në punën e saj si njëra nga dizajneret më të suksesshme kosovare, veçohet edhe për elegancën dhe bukurinë e saj.

Këtë po e dëshmon edhe me anë të fotografive që i publikon në rrjetet sociale, shkruan Indeksonline.
Në llogarinë e saj në Instagram, bukuroshja ka publikuar gjashtë imazhe në të cilat ka vënë në pah bukurinë e saj natyrale.

Leave a Reply

Your email address will not be published.