Blero th yen heshtjen, për herë të parë flet rreth lajmeve për ndarjen me Afronën

Për herë të parë Blero flet rreth lajmeve për ndarjen me Afronën.

Këngëtari i njohur, Blero Muharremi i njohur për publikun si Blero, së fundi ka qenë mjaftë i komentuar në mediat rozë.

Ka disa javë që në media u raportua se martesa e Bleros dhe Afronës ka përfunduar.

Leave a Reply

Your email address will not be published.