Bora del në natyrë, veshja e saj merr gjithë vëmendjen

Bora Zemani, po vazhdon të jetë emër shumë i lakuar në mediat rozë.

Lidhja, ndarja dhe ribashkimi me aktorin, Donald Veshaj, bëri që dyshja në fjalë vazhdimisht
të jetë në qendër të vëmendjes, shkruan ORAinfo.

Bora, nuk i ka kushtuar shumë lajmeve që iu kanë kushtuar asaj, dhe në raste të rralla ka pasur reagime nga ajo.
Disi, ajo tani është relaksuar dhe më shumë po kujdeset për vetën dhe shëndetin e saj. E duket se natyra i bën shumë mirë asaj.

Leave a Reply

Your email address will not be published.