Bora nuk ndalet, me këtë foto do ta “shkrijë” Donaldin

Bora Zemani, është njëra nga moderatorët më të dashura për publikun.

Ajo u bë e famshme që kur drejtoi emisionin e dashurisë, “Përputhen”, shkruan ORAinfo.

Por, jeta e saj private është dhe gjithmonë ka qenë në qendër të vëmendjes. Lidhja e saj me Donald Veshajn bëri bujë të madhe.

Leave a Reply

Your email address will not be published.