Bora nuk po e fsheh më, kapet me detajin që e lidh me Donaldin

Ata të dy janë dyshja më e komentuar e momentit.

Bora Zemani dhe Donald Veshaj kanë qenë në qendër të vëmendjes kohët e fundit pasi përfliten se janë ribashkuar.
Ndonëse ata nuk kanë konfirmuae asgjë publikisht, disa detaje tregojnë se i kanë dhënë një mundësi tjetër njëri-tjetrit.

Leave a Reply

Your email address will not be published.