Bora Zemani “ç mend” rrjetin, publikon videon më tërheqëse që keni parë

Bora Zemani “çmend” rrjetin, publikon videon më tërheqëse që keni parë
Moderatorja shqiptare, Bora Zemani ka arritur përsëri të marrë vëmendjen e medieve rozë.
Duke qenë shumë aktive në rrjetet sociale, ajo ka ndarë me ndjekësit një video.
Bora duket tërheqëse dhe me shumë stil.

Kjo video ka arritur një numër të madh pëlqimesh dhe komentesh nga ndjekësit./GazetaBlic/

Leave a Reply

Your email address will not be published.