Bora Zemani duke u puthur me artistin e njohur? Zbulohet e vërteta e videos që shkaktoi bujë në rrjet

Mirëpo, duke qenë se në video ata shfaqeshin në profil, u krijuan goxha polemika. Përdorues të ndryshëm të rrjeteve sociale shkruan se vajza në fjalë është Bora Zemani. Nuk dimë të themi nëse këtë hipotezë e bënë për klikime e zhurmë apo iu bënë sytë, por videoja u bë goxha virale.

Ndërkohë dje balerini ka reaguar për herë të parë. Ai postoi në Instastory videon e shumëpërfolur duke etiketuar Argjirën teksa videon e ka shoqëruar me mbishkrimin “Jeta time” dhe një emoji zemre. Indirekt ai iu është përgjigjur spekulimeve duke konfirmuar se vajza në fjalë është Argjira.

Leave a Reply

Your email address will not be published.