Bora Zemani Ka Një Moter Binake? Ajo Ishte E Lidhur Me Vllain E Donaldit Romeon Dy Motra Te Lidhura Me Dy Vëllezer A E Dinit Kte…

Mbrëmjen e djeshme plot supriza dhe të papritura ndodhën në “Përputhen”. Tola ishte vajza e cila u largua pasi kështu vendosën djemtë dhe Xhevana dhe Efi ishin dy vajzat e reja të cilat ju bashkuan programit.

Ajo që tërhoqi vëmendje ishte Efi, përveçse me profesionin e saj si tatuatore ajo tërhoqi mbas vetes sytë e konkurrentëve dhe të publikut dhe për shkak të pamjes së saj tërh eqëse dhe ngjashmërisë me moderatoren e emisionit, Bora Zemanin.

Leave a Reply

Your email address will not be published.