BORËS NUK I INTERESON MË PËR DONALDIN E TRIXËN, MAHNIT ME FOTOT E FUNDIT

Së fundmi Bora – Donald e Beatrix janë ëmrat më të përfolur në show biz.

Kjo për shkak së Donaldi filloi një lidhje me Beatrix brenda Big Brother derisa jashtë Bora e priste atë.
Këtë e kanë cilësuar shumë nga publiku si tradhti ndaj Borës.

Por, që duket se ajo e ka marrë veten dhe nuk po i intereson më për Donaldin, ajo ka sjellur disa foto ku duket mjaft në qejf e manitëse./InfoKosova/

Leave a Reply

Your email address will not be published.