Bubulina Krasniqi kaq shumë ka ndryshuar, ja si duket tani

Ndoshta e keni harruar, por ja si duket sot Bubulina Krasniqi.

“Elementi I 5-të” ishte një nga këngët e saj më të njohura, që publiku e pëlqej dhe e dëgjoj shumë.

Bash në kohën kur karriera e saj po ecte shumë mirë, Bubulina Krasniqi vendosi të largohej nga tregu muzikor, shkruan Kosovarja.

Leave a Reply

Your email address will not be published.