Bukuroshja shqiptare shfaqet pa j elek, “trazon” rrjetin me poza jo shëse

Modelja e blogerja shqiptare Aneta Beri, di si të marr vëmendje me pozat e saj tërheqëse.

Kësaj radhe u paraqit mjaftë ekstravagante teksa theksoi fizikun perfekt e veshur me fustan të bardhë, shkruan Indeksonline.
Me disa poza sksi, bukuroshja ekspozoi trupin nga para, anash dhe nga pas. Vëmendja shkoi tek gjoksi jo shës, ku në këtë veshje vendosi të mos vishte j elek.

Leave a Reply

Your email address will not be published.