Burri Befason Adelina Tahirin Me Dhuratën E Veçantë

Adelina pranon dhurata të veçanta për ditën e të dashuruave.

Adelina Tahiri mbetët një emër që bën kurioz të gjithë rreth jetës që bën.

Pasi që njihet për jetën luksoze, këngëtarja në çdo kohë kalon në lajm, shkruan Kosovarja.

Sot, për ditën e të dashuruave ajo ka pranuar një dhuratë të bukur dhe me vlerë.

Me këtë, bashkëshorti i Adelinës tregohet tejet romantik duke mos munguar me momente të veçanta për gruan e tij.

Leave a Reply

Your email address will not be published.