Brenda festës madhështore që Learta organizoi për ditëlindjen e 5-të të Matinit

Learta Jakupi, vazhdon të jetë emër shumë i përfolur në mediat rozë.

Që kur ajo u bë pjesë e familjes së njohur të Shyhrete Behlulit, gjithmonë ka qenë në qendër të vëmendjes, shkruan ORAinfo.

Ndonëse është një grua shumë e angazhuar në dyqanin e saj, ajo gjithmonë gjen kohë për familjen e saj.

Afrona Dika bën veprimin e papritur, pas ndarjes dhe thumbave ndaj Bleros

Ç’po ndodh mes tyre? Pas ndarjes dhe thumbave ndaj Bleros, Afrona Dika bën veprimin e papritur.

Afrona Dika dhe Blero Muharremi janë përfolur prej disa muajsh se i kanë dhënë fund martesës së tyre. Modelja dhe këngëtari nga Kosova, të cilët u martuan në shtator të vitit 2019, nuk e ndjekin më njëri-tjetrin në rrjete sociale dhe kanë fshirë çdo postim të përbashkët.

Blero, i cili nuk i ka shpëtuar dot interesit të gazetarëve, është munduar që të shmanget me lezet dhe nuk ka pranuar se ka një krizë mes tyre. Gjatë ditëve të fundit, me postimet që bënë në rrjete sociale, duket se përcillnin ndaj njëri-tjetrit disa mesazhe të koduara.

Edona Llaloshi vesh fustanin ‘lepit’ për trupi, trupi i saj merr vëmendjen

Edona Llalloshi tregon trupin ‘peshk’ me fustanin më të bukur.

Edona Llalloshi është komentuar shumë këtë verë për veshjen. Me fustanet unike ajo po duket gjithmonë manitëse.

Në foton e fundit ajo mori vëmendjen e publikut, shkruan InfoKosova.

Rrallë e keni parë, ky është burri i Ryva Kajtazit

Ryva Kajtazi, padyshim është njëra nga artiset më të dashura për publikun.

Ani pse karrierën e nisi si aktore, Ryva më shumë është pëlqyer më shumë nga audienca si këngëtare, shkruan ORAinfo.

Tani, ajo më shumë është angazhuar në këtë profesion, duke qenë shumë e kërkuar në dasma dhe ahengje të ndryshme.

Arta publikon foto nga pushimet, veshja e saj merr gjithë vëmendjen

Arta Bajrami, vazhdon të jetë njëra nga emrat më të përfolur në mediat rozë.

Ani pse ka kohë të gjatë në skenën e muzikës, ajo me postimet e saj rreth familjes dhe profesionit gjithmonë kanë rënë në sy, shkruan ORAinfo.

Arta përveç se është e angazhuar në jetën e saj profesionale, ajo është edhe një nënë shumë e përkushtuar.

Fjolla Svirca do t’iu nërqethë me këtë postim postim për nënën e saj të ndjerë

Fjolla Svirca: Urime ditëlindjen në qiell, nanë.

Bashkëshortja e këngëtarit Alban Mehmeti, jo shumë kohë më parë e ka hum bur personin më të shtrenjtë, nënën e saj.

Fjolla, shumë shpesh bënë dedikime për nënën e saj të ndjerë, e cila i mungon shumë, shkruan Kosovarja.

A ju kujtohet “Manueli”? Ja si duket 20 vjet pas përfundimit të serialit

E mbani mend “Manuelin”, kështu duket 20 vjet pas përfundimit të serialit.

Felipe Colombo, u bë emër i përfolur në mediat shqiptare, nga seriali “Rebelët” që u tranmsetua edhe në Kosovë targetoi moshat adoleshente, për arsye që edhe personazhet ishin të tilla.

Kjo është vajza bukuroshe e Ramushit dhe Anitës

Ndoshta nuk e dinit, por kjo bukuroshe është vajza e Ramush Haradinaj.

Ramush e Anita Haradinaj, janë çifti i njohur i sferës publike, jeta private e të cilëve ka qenë mjaftë e ekspozuar.

Ramushi e Anita janë prindër të tre fëmijëve tashmë të rritur, dy djemve dhe një vajze që është kombinimi perfekt i mamit dhe babit.

Violeta shkon në dasmë, me këtë fustan që ka veshur patjetër që do ta marrë vëmendjen e të gjithëve

Violetë Kukajn, ka kohë që nuk e kemi parë në ekran.

Ajo nuk është parë shumë e angazhuar në botën e muzikës, prandaj ka sjellë pak këngë ,shkruan ORAinfo.

Gjithsesi, pasi që i ka munguar ekranit, ndjekësit e saj i ka mbajtur aktiv me fotot e saj në rrjetet sociale.