Edhe 20 vjeçaret do t’ia kishin zili Mimoza Mustafës në këtë pamje

Këngëtarja e njohur kosovare, Mimoza Mustafa, ka kohë që nuk e kemi parë në ekranet televizive.

Mirëpo, duket se ajo është kthyer dhe ka marrë pjesë në emisionet festive që janë organizuar javët e fundit, shkruan ORAinfo.

Ajo për çka mediat kanë folur ditëve të fundit është për ndryshimin e saj në pamjen e saj.

Vitet janë vetëm numra për Gjyste Vulaj, në paraqitjen e fundit shfaqet mahnitëse

Këngëtarja shqiptare nga Ulqini, Gjyste Vulaj, po vazhdon të jetë shumë aktive në rrjetet sociale.

Në sezonin e verës ajo ka qenë shumë aktive në ahengjet familjare, ku gjithmonë mundohet të sjellë sa shumë atmosferë ku do që është e pranishme, shkruan ORAinfo.

Përveç anës profesionale, Gjystja është komentuar poashtu edhe format e saj trupore.

Për këto dy bukuroshe të njohura, Meda do ta ‘lë’ gruan e tij

Meda vazhdon të jetë një këngëtar shumë i dashur për publikun.

Ai merr pjesë në shumë ahengje e mbrëmje muzikore, përcjell ORAinfo.

Duket se për pak ditë, Meda do ta lë vetëm gruan e tij, për shkak të angazhimeve në punë./ORAinfo/

Kumrija me fustan me pupla, i la nën ‘hije’ të gjitha motrat e saj

Kumrija është njëra prej motrave më të njohura në vend, Motrave Mustafa.

Si të gjithë të tjerat, ajo është shumë e bukur dhe një zonjë e vërtetë.

Vazhdimisht shfaqet e veshur bukur dhe elegante, shkruan ORAinfo.

Gili sapo del nga salloni i ondulimit, po i bën konkurrencë rejës së saj me pamje

Këngëtarja e njohur Gili, ka kohë që nuk ka sjellë një këngë të re.

Që një kohë të gjatë, ajo nuk ka punuar te ndonjë projekt të ri, pasi më shumë i është përkushtuar djalit të saj, Redonit që i ka hyrë botës së muzikës, shkruan ORAinfo.

Gili, përveç profesioni të saj, ajo gjithmonë është komentuar edhe për dukjen dhe pamjen e saj.

Shqipe Abazi vishet me plot stil, ky detaj merr vëmendjen

Sa bukur duket me këtë stil Shqipe Abazi.

Këngëtarja e njohur Shqipe Abazi po vazhdon të jetë në top formë dhe gjithmonë me stil të dalluar.

Me pozat e ndryshme që ndan me ndjekësit e saj, çdo herë godet me përzgjedhjet që bën, shkruan Kosovarja.

Mos iu paftë ‘syri i keq’, Rita e Fidani dorë për dorë duken kaq bukur

Rita e Fidani vishen elegantë, dorë për dorë duken kaq bukur.

Rita e Fidani janë një nga ciftet që po shënojnë suksese me kengë në bashkëpunime.

Ata janë në lidhje tash e sa vite derisa punojnë krah njëri tjetrit me këngë të ndryshme.

Të rregulluar kaq thjeshtë nuk e kemi parë kurrë Genta Ismajlin!

Genta Ismajli, është njëra nga personazhet më të përfolur në mediat rozë.

Lidhje me biznesmenin e njohur turk, Usta bëri bujë të madhe duke e bërë atë të jetë në qendër të vëmendjes, shkruan ORAinfo.

E lidhja e tyre u forcua edhe më shumë kur çifti në fjalë u bënë prindër për herë të parë të dy binjakëve.

Fjolla e Albanit ka ndryshuar kaq shumë, vështirë ta njihni

Nusja e Alban Mehmetit paska ndryshuar kaq shumë, mezi njihet në foton e fundit.

Fjolla Svirca për publikun njihet si nusja e këngëtarit Alban Mehmeti.

Ajo është blogere ku është aktive me psotimet nga përditshmëria në rrjete sociale.