Cdo Dit E Me Shum Shyhrete Dhe Vajza E Saj Duken Me Njesoj Ne Fytyr, Do Habiteni (FOTO)

Shyhrete Behluli mbetët këngëtarja më e dalluar në të gjitha aspektet.

Ajo me përkushtimin që ka tek vetja, duket perfekte, shkruan “Kosovarja”.

Në këtë imazh të fundit që ka publikuar për ndjekësit, përveç fustanit dhe grimit marrin vëmendje sytë e këngëtares që nuk i vërehen fare.

Kjo sigurisht mund të jetë nga grimi i tepërt ose mënyra e fotografisë

Ja shikojeni se si duket.

Leave a Reply

Your email address will not be published.