Çfarë femre ka bo nana”, Arjola Demiri i bën dedikimin vetes

Që prej daljes nga “Big Brother VIP”, aktorja e njohur, Arjola Demiri është shumë aktive në rrjetet sociale

Ajo ndan herë pas here foto nga përditshmëria, ku dhe merr shumë komente nga fansat

Leave a Reply

Your email address will not be published.