Çfarë Ndodhi Me Reperen? Loredana Zefi Përfundon Në Sp itaI (FOTO)

Reperja e njohur shqiptare, Loredana ka postuar një foto nga spitali duke i shqetësuar të gjithë ndjekësit e saj. Në imazhin që ajo ka publikuar në InstaStory vihet re me një vigon në krah teksa merr një se rum.

Artistja nuk ka shkruar asgjë krahas fotos duke mos zbuluar se çfarë i ka ndodhur dhe nëse ka ndonjë problem shëndetësor.Por në InstaStoryt e rradhës ajo është shfaqur me shoqërinë e saj në ambiente të ndryshme ku duket edhe mjaft mirë.

Leave a Reply

Your email address will not be published.