Çfarë po ndodh? Videoja që po shpërndahet me shpejtësi/ Iliri puth Arjolën në dhomën e rrëfimit, aktorja ngre këmbët …

Dyshja kanë realizuar pjesë të një filmi ku Arjola dhe Iliri në fund duhej të putheshin, shkruan Gazeta Online Reporteri.net.

Por, krahas asaj që u dha brenda shtëpisë, dyshja kanë shkëmbyer puthja edhe në dhomën e rrëfimit.DUKE E HAP HAPSIREN REK LA MUESE ME

Leave a Reply

Your email address will not be published.