Çiljeta në pritje të ëmbël? Zaimina ia “zbulon” sekretin

Sot me rastin e 2 Qershorit Zaimina Vasjari ka organizuar një super festë, ku e ftuar ka qenë dhe Çiljeta Xhilaga me dy djemtë e saj. 

Këngëtarja ka publikuar në rrjete sociale foto me vogëlushin e Zaiminës, Kamarin.

Leave a Reply

Your email address will not be published.