Çiljeta poston fotografinë e parë me djalin e Alban Hoxhës!

Në një intervistë Çiljeta Xhilaga ka treguar se jeton bashkë me portierin Alban Hoxha, djalin e tij dhe të sajin. Madje djemtë nuk i ndante.

Tani më sapo ka ardhur postimi i parë i saj me djalin e Albanit. Ajo ka publikuar një foto me të dhe me Fernandon dhe shkruan: Me djemtë e mi!

Leave a Reply

Your email address will not be published.