Çmendet” sërish moti, merrni masa! Kini kujdes, ja çfarë pritet të ndodhë

Intensiteti i reshjeve pritet të shtohet gjatë orëve të pasdites për të arritur kulmin rreth orës 19:00, ku pritet që të përfshihet i gjithë vendi nga reshje të dendura, të cilat do të arrijnë deri në 15 mm.

Ndërkohë që në zonat qendrore dhe në perëndim të vendit bie shi, në zonat veri-lindore dhe jug-lindore pritet prezencë e reshjeve të dëborës.DUKE E HAP HAPSIREN REK LA MUESE

Leave a Reply

Your email address will not be published.