Dafina Zeqiri publikon projektin më të ri “Dashni”

Këngëtarja Dafina Zeqiri ka publikuar këngën më të re “Dashni”. Kënga është shoqëruar edhe me videoklip, raprton Indeksonline.

Projekti është në bashkëpunim me Muma.
Kënga për një orë ka marrë një numër të madh të klikimeve dhe është shpërndare në rrjetet sociale.

Leave a Reply

Your email address will not be published.