Dafina Zeqiri tani edhe aktore

Bëhet fjalë për këngëtaren, Dafina Zeqirin të cilët tani do ta shohim edhe si aktori pasi është bërë pjesë e kastit të filmit “Adnan Kafazi”.

Këtë e ka bërë të ditur aktorja dhe këngëtarja tjetër, Edona Reshitaj përmes disa postimeve në llogarinë e saj në Instagram.

Edona ka postuar pamje me të arritur Dafina në shesh-xhirim, e të cilën e quajti një super aktore duke thënë se 

Leave a Reply

Your email address will not be published.