Dalin përgjime tjera të cilat konfirmojnë se Fjolla Morina ishte sh tatzënë me Fisnik Sylën

Janë publikuar disa video-inçizime tjera teksa flet ish-bashkëshorti i këngëtares, Fjolla Morina.

Dyshja e njohur vitin e kaluar kurorëzuan dashurinë e tyre me martesë në Maldives e cila nuk zgjati edhe shumë dhe i ndanë rrugët, shkruan lajmi.net.
Ndërkohë, së fundmi janë publikuar disa inçizime ku Fisnik Syla ka mashtruar agjencinë turistike duke mos i paguar paratë dhe kështu iu ka mbetur borgj plot 23 mijë euro, madje ai ka falsifikuar dokumentin me pretekstin se i ka kthyer paratë në konton e agjencisë.EKSKLUZIVE vetem ti mundesh ta shikosh videon

Leave a Reply

Your email address will not be published.